O nas

Historia i Doświadczenie

Firma TANKCHEM powstała w 1990 roku i od tego czasu nieustannie zdobywamy doświadczenie w różnych dziedzinach budownictwa i inżynierii. Pracowaliśmy na dużych projektach związanych z odwiertami pod pale fundamentowe, montażem ekranów akustycznych i budownictwem drogowym. Nasi partnerzy to czołowi gracze w branży, takie firmy jak Budimex, Strabag, Mota Engil i PKP Energetyka.

Jesteśmy pionierami w zastosowaniu w Polsce metody betonowania ślizgowego kombajnem drogowym Power Curbers sprowadzonym z USA. Nasza załoga to wysoce wykwalifikowani specjaliści, którzy stale podnoszą swoje kwalifikacje.

Specjalizacje

Naszą główną specjalizacją obecnie są odwierty geotermalne i kompleksowy montaż pomp ciepła. W tym zakresie współpracujemy z renomowaną firmą Boringen Verheyden z Belgii. Nasi operatorzy odbyli tam intensywne, specjalistyczne szkolenia, dzięki czemu możemy oferować usługi najwyższej jakości.

Misja i Cele

Głównym celem TANKCHEM jest realizacja projektów w zakresie innowacyjnych systemów grzewczo-chłodzących. Jesteśmy na bieżąco z najnowszymi technologiami i mamy dostęp do ekspertów w dziedzinie dofinansowań unijnych. Wybierając nas, wybierasz profesjonalizm, rzetelność i uczciwość. Gwarantujemy maksimum komfortu przy minimalnych kosztach.

Jesteśmy tu, aby pomóc w wyborze najlepszych rozwiązań!

Adres biura:

ul. Przedmieście 3 , 32-130 Koszyce

tel. 602 551 375

e-mail. biuro@tankchem.pl

e-mail. info@tankchem.pl

Dane firmy:

FUW TANKCHEM Ryszard Skrzela

ul. Przedmieście 7, 32-130 Koszyce

NIP: 662 005 1294

Dział Techniczny:

Paweł Wędrychowski

tel. 664 847 114
email. PawelWedrychowski@tankchem.pl

Wypełnij formularz